Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen íze és állaga van a...

Milyen íze és állaga van a főtt tojásnak? Kívánatos ételnek tűnik, de még sosem mertem megkóstolni.

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Finom, csak kell hozzá majonéz, a kenyeret se tisztán eszed.
2012. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez kamu kérdés. Van még olyaqn ember a Földön, aki megtanult írni, olvasni, de még nem evett főtt tojást? Még az anyja sem főzött neki soha?
2012. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
nem ettél még rakott krumplit sem? húsvétkor sem a sonkához?
2012. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
miért? én most 20 éves koromig nem ettem meg a tükörtojást mert elkönyveltem magamba hogy sz*r:) aztán csinált nekem párom és azóta szeretem heti 1x csinálok vacsira sültkrumplival:) én el tudom képzelni hogy nem evett még, szerintem kedves kérdező próbáld ki győzd le az előítéleted te is,hisz húsvétkor olyan alap kaja:) Én nagyon szeretem lágyan is és keményen is jó sósan:)
2012. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Keményen kicsit száraz a sárgája.

Olyankor állagra fura, de finom.

Lágyan meg nagyon tuti :)

Próbáld ki, nem halsz meg tőle.

Ha mégis akkor állom a temetésedet:P

2012. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha még sohasem ettél, akkor először a keményre főttet kóstold meg = forrástól számított 10 percig főzöd. Majd a vizet gyorsan lecseréled rajta hidegre!

Várd meg, míg teljesen kihűl, és utána egy szelet tojásra tegyél vagy tartárt, vagy mustár-cseppet, erős-pistát, amit akarsz. Vagyis azt tanácsolom, hogy először ízesített formában kóstold meg, nem azért mert ezek nélkül ehetetlen, hanem mert talán így könnyebben megbarátkozol vele. Egyébként én személy szerint natúrban is szeretem.

2012. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon finom, nyugodtan kóstold meg.

rántottát sem ettél?

2012. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Trendyke válasza:
100%
Nagyon finom! Főleg most jön a húsvét, sonkával nagyon finom! :)
2012. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
37%
Ha eddig még nem ettél, hát akkor már meg se kóstold, ugyanis súlyos allergiás reakciókat válthat ki nálad! pl. bőrkiütés, hajhullás, hasmenés, amnézia, káromkodás és persze majd egyre többször teszel fel hülye kérdéseket...
2012. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Az állagát már többen leírták, lehet keményebbre és lágyabbra is főzni, az íze viszont semmihez nem hasonlít, így mindenképp érdemes lenne megkóstolnod. Legfeljebb nem ízlik, és akkor többet nem eszel, de szerintem nem ez lesz a helyzet =)

Viszont a legjobb, ha nem is önmagában eszed, hanem valami szalámi, sonka, sajt, zöldségek, stb. társaságában.

2012. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!