Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeerinted melyik főtt étel...

Szeerinted melyik főtt étel az, amit szinte minden magyar, nem vegetáriánus ember szeret?

Figyelt kérdés
Talán a rakott krumpli? Az kolbász és krumpli:D És tejföl*.* Pörkölt? Lecsó?
2012. febr. 18. 23:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
84%
Rántott hús körettel.
2012. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

töltött káposzta

paprikás krumpli

húsleves

rakott ételek

babgulyás

2012. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Pörkölt. Minden értelmes magyar ember megeszi, és nem rinyál ilyen baromságokon hogy mócsingos a hús. Ki kell válogatni belőle.
2012. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Béla211 ***** válasza:
91%
Szerintem amit mindenki meg eszik És nincsen baja ha az asztalra kerül az a rántott hús sült krumplival.
2012. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Paprikás csirke


Rántott hús


Babgulyás


palacsinta


Töltött káposzta

2012. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
rántott hús sültkrumplival [az előbbi felsorolt ételeknek a 3/4-ét utálom...és van még pár ismerősöm, aki szintén]
2012. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, talán tényleg a rántott hús és a palacsinta az:]
2012. febr. 19. 00:40
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

a babgulyás szerintem nem nyerő, azt régen sem ettem meg (illetve a minap volt egy ilyen kérdés, hogy mi a legrosszabb étel, ott elég sokan írtuk a babot)

a rántott húst pedig ugyan szinte mindenki megeszi, de talán csak azért, mert megszokod, hogy vasárnap nagyon sokszor az van

egyébként nem tudom, mi az az étel, amit mindenki szeret (már csak azért sem, mert lehet, hogy ha más készíti el az adott ételt, akkor már szereted, de aki addig főzte, az nem tudta úgy ízesíteni - nehéz kérdés)

apukám nem szereti a rakott krumplit (külön-külön megeszi az alkatrészeit, de amikor készen van, nem lehet rávenni...)

a csirkepaprikáááááááás!

a rántott karfioool vagy a karfiollevees! :) nyami

2012. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is a rántott hús körettel és a palacsinta,bár én olyat is ismerek,aki nem szereti a palacsintát. (Hogy lehet a palacsintát nem szeretni???)

Talán még a sertéspörköltet sorolnám ide,azt,ami sovány húsból készül.

Más nem nagyon jut eszembe,mert egy csomó étel,amit felsorolnék,sokaknak valami miatt nem nyerő. Pl. lángos-sokan túl nehéz ételnek tartják,és néhol tocsog az olajban,de nyami,én imádom.

2012. febr. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Én mondjuk pasiba még nem találkoztam olyannal, aki ne lenne oda a bécsi szeletért sült burgonyával, ketchuppal
2012. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!