Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet Budapesten mogyoróva...

Hol lehet Budapesten mogyoróvajat venni? (Peanut butter)

Figyelt kérdés
Valaki tud mondani konkrét boltot, ahol ő nemrég vett/látott? (pontos boltmegnevezés) Az egyik barátoméknál ettem, ők azt mondták, Lidl-ben vették, de ők vidékiek. Budapesten eddig néztem: Óbuda, Bécsi úti Lidl, Király utcai Lidl, Fogarasi úti Tesco, Árkád InterSpar... az eladók kábé mindenhol csak értetlenül pislogtak rám, egyedül az interspar-ban tudta az eladó miről beszélek, de ő is annyit mondott "olyat nem tartunk."...

2012. ápr. 9. 08:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl-ben 454grammos kiszerelésben kapható üvegben.

Két féle, van darabos és sima mogyorókrém.

Én vettem egy sima mogyorókrémest, kiváncsi vagyok milyen lesz. Recepteket már gyűjtök hozzá, hogy legyen mire elhasználni. :)

2012. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

megtaláltam a tökéletes boltot! könnyen megközelíthető - a Jászai Mari tér közelében -, jó dolgok vannak, van mogyoróvaj is :)


The British Store

Budapest, 13. ker. Tátra utca 30/B


[link]

2012. jún. 12. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!