Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudok enni sült bogarat/ro...

Hol tudok enni sült bogarat/rovarokat és csigát?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írok-e. Meg szeretném kóstolni ezt a két állatot. Kisvárosban lakom, fővárosba nem nagyon járunk, azért meg nem fogok bemenni, hogy ilyet egyek. Balatonra megyünk nyaralni, az északi részén esetleg?

Ti ettetek már? Hogy ízlett? :)



2012. máj. 5. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, én a fővárosban lakom, a piacon van 10 büfé de se csigát se kukacot nem lehet kapni...De minek akarod ezt, miért nem eszel mondjuk csirkét?
2012. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a tv-ben, úgy készült, hogy vagy tábor-tüzet raktak, de ha roston akarod sütni, az is jó. Szóval az ilyen össze-vadászott jószágokat belerakták a parázs szélébe, hosszú fabotokkal, néha-néha belekavartak, hogy alaposan, minden oldalról átsüljenek.

Majd amikor kiszedték a parázsból, tányérra rakták, és szépen eleszegették ... a benszülöttek az afrikai őserdőben.

2012. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert érdekel az ízük :D Láttam, hogy Magyarországon is be akarják vezetni, hogy csak ilyeneket együnk. Ezért mertem gondolni, hogy tettek már valamit az ügy érdekében és nyitottak ilyen éttermeket, vagy legalábbis az átlagos éttermekbe ilyeneket is bevezettek. :D
2012. máj. 5. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Csigát francia éttermekben tudsz enni, sült bogarakat azt hiszem Magyarországon nem, csak Ázsiában, Thayföldön, Kínában.
2012. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogdoss össze tücsköt-bogarat, süsd meg, és egyed! Mi tart vissza?
2012. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol láttad,hogy Magyarországon be akarják vezetni? Nem lenne,aki ilyeneket akarna enni!
2012. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Láttam, hogy Magyarországon is be akarják vezetni, hogy csak ilyeneket együnk"


Ezt hol is láttad? :))

2012. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csigát azt szeretem,Olaszban sokat ettem.Itthon az Intersparban tudsz venni éticsigát,ami már be van fűszerezve előre.
2012. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mustafa33 ***** válasza:
Sajnos Bugacon. :(((
2012. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!