Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kóstoltad már a kolbászbirgert...

Kóstoltad már a kolbászbirgert? Hogy ízlett?

Figyelt kérdés

Azt amit mostanában a "Hazai ízek" keretében lehet kapni.

A képen ilyen: [link]

A valóságban valami feketére égett íztelen cserkészkolbász-szerű valami van benne, rettenetes csalamádéval, mustárral!

Szerintem rettenetesen rossz!

:(

Ilyenkor mindig eszembe jut az Öszeomlás c. film idevágó jelenete:

http://www.youtube.com/watch?v=xL-hmol_v3I


2012. jún. 12. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

én már eleve semmiféle mekis sz@rt nem eszek

nem tudom mire jó, nem értem az embereket

2012. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor ettem egyet véletlen,nem voltam tőle elragadtatva,messze áll az igazi kolbásztól:)
2012. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*kolbászbirgert=kolbászburgert
2012. jún. 12. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kóstoltam, de nem is fogom. Sose értettem, mire jók ezek a dolgok, mekibe nem azért megy az ember, hogy magyaros kaját egyen. Ha magyaros kaját akarok enni, azt megcsinálom magamnak, vagy megveszem egy pecsenyesütőben, kolbászt egy sima vásári büfében, stb., mert az olyan, amilyennek lennie kell.
2012. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 doboszoli ***** válasza:

Nem kóstoltam, és ez már valószínűleg nem is fog változni.

Ám van róla (nem túl jó) elképzelésem.

2012. jún. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csábító lenne a kép, de ugyanaz a hibája, ami az összes mekis kaja képének: a vak is látja, mennyire szét van photoshop-olva... amúgy szívesen kipróbálnám, meddig van ilyen akció? eltart szeptemberig, vagy csak nyári?
2012. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kóstoltam és annyira nem nyerte el a tetszésemet, jobbra számítottam. Nem volt annyira rossz, de annyira jó sem volt.

Ha már csalamádé meg mustár akkor a Retroburger Klasszik nah az finom volt.

2012. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah és már rég nincs az akció, azt hiszem, hogy júni 14-ig volt ez a szendvics a mekikben. Most már újak vannak.
2012. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!