Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A McDonalds nem szánalmas?...

A McDonalds nem szánalmas? Régen nagyon jó ötleteik voltak a limitált ajánlataikat illetően pl McWestern McFu McAlpok stb most meg ilyen marhaságokat találnak ki mint az Ázsiaburger ami nem más mint minden konyhai szemét behányva két zsemle közé?

Figyelt kérdés

Mégis milyen étel az, ahol fognak egy hamburgert, telenyomják szója szósszal és wasabival, meg egy kevés vágott zöldséggel és íme az "Ázsiaburger"?!


Amikor régebben találtak ki ilyen "nemzeti burgereket" akkor nagyon jól eltalálták hogyan kell ízesíteni, milyen dolgokat kell a burgerbe pakolni, most meg kb. azt a színvonalat hozzák, hogy megnézik mi maradt a raktárban tavalyról pl. maradt egy kis csíkozott répa és saláta, wasabi meg szójaszósz és összerakják egy új kajává.


A múltkori "magyar hetek" ajánlat se volt túl fantáziadús. Az a kolbászos tényleg ujítás volt, de a "rostélyos burger" gyakorlatilag a tavaly téli osztrák vagy milyen burger reinkarnálása volt nemzetiszínű köntösben.



2012. jún. 26. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Én azt tartom szánalmas, aki a mekibe jár kajálni, mivel otthon jóval olcsóbban ehet, jóval finomabbat, és még puffognia sem kell, hogy milyen fantáziátlant főzött.
2012. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
A legyek méltatlankodnak, hogy régen a szar is jobb volt... Na ez a szánalmas, gourmandkám.
2012. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöket lepontoztalak! Ha nem tudtok érdemi választ adni a kérdésre, akkor ne válaszoljatok! Ha én pl. nem szeretem a csokifagyit, akkor nem fogom egy bizonyos fagyicég csokifagyiját kritizáló kérdésre odaböffenteni, hogy a csokifagyi szar, egyél eperfagyit!
2012. jún. 26. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert már csak kínlódnak hogy valamivel betudják húzni a vendégeket, de sokan csalódnak ezekbe. Én úgy 3 havonta egyszer járok ilyen helyekre és megkóstoltam ezt az Ázsia burgert, hát hagyjuk inkább megyek egy sarki büféshez hamburgerért mert még mindig egészségesebb mint a mekis műanyag. Ha akarsz lepontozol, ha nem nem.
2012. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

De ha a meki nem ízlik, oda azért odaböffented, hogy a meki szar?

Mekkora hülye vagy...

2012. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Bánatomban elmentem az előbb a mekibe.A másikat vettem,azt az amerikai hamburgert,még nem kóstoltam meg,vettem még garnélarákot,azt szeretem.A szendvicsekkel nem vok nagyon kibékülve én se.Viszont kaptam egy poharat,ennek az egynek örültem.
2012. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

" A legyek méltatlankodnak, hogy régen a szar is jobb volt... Na ez a szánalmas, gourmandkám."


Mondja az, aki csak szarvasgomát, bélszínt és lazacot eszik. Véletlenül sem zsíros pörköltet, amihez a legolcsóbb, mócsingos húst veszi, meg rántott húst, amit hatszor használt olajban süt ki... de hát a házikoszt az szuperegészséges...

2012. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Mit kell veszekedni? Valakinek ez a finom valakinek az......

Azért mert utálod mér kell azt mondani, hogy szar?.....

Én meg utálom a halakat és a főzelékeket..... akkor ezek szerint az is szar....

2012. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az interneten minden féle hülyeséget írnak, hogy ilyet meg olyat tesznek a húsba.... Honnan tudod, hogy valóban így van???? Elmentél oda ahol gyártják és a saját szemeddel láttad??? Mi van ha látod, hogy nem szarokat tesznek bele?? akkor is szar marad??? Én max akkor hiszem el ha látom........

Valakinek szar mert elhiszi ezeket valakinek meg nem mert nem hiszi el....

2012. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

9. Én pl nem azért tartom szarnak a mekis kaját mert elhiszem ezeket, hanem mert:

- Dolgozott ott ismerősöm és tudom h mi hogy készül

- Ami ehető, az sem laktató. Megeszem és egy fél óra mulva korog a hasam.

- Inkább megcsinálom itthon a hamburgert is mert sokkal finomabb és azt rakok bele amit akarok.

Jah és így nem kell azon háborognom h milyen szar volt a mekis hambi

2012. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!