Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Davidoff limitált colombian...

Davidoff limitált colombian kávét kostólta már valaki a főzőset, és az instant? Milyen?

Figyelt kérdés
Tavaly a az instant Timor nagyon finom volt !!!
2011. dec. 6. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nemrég cuppantam rá a Davidoff instant kávéra, és nagyon ízlik. A Timort nem kóstoltam, de sok jót hallottam róla, mondják nagyon finom volt.

Az idei limitált ízt sem ittam még, megjelent már a boltokban? Ahol a többi fajtát árulják, ott ezt is fogják? Te láttad már, ez az ugye? [link]

2011. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia !! Igen láttam és vettünk is instantott ,is és fözöset is. 1500 ft -volt mindkétt fajta!! A Budaörsi Achanban lehet csak kapni... Nem kezdtük meg mert karácsony reggel szeretnénk majd megkostolni,ünnepi kávénak tartogatjuk. Meg jelenleg 3 másik kávé van megkezdve,és azokat kéne meginni. Nagyon izgat,hogy milyen lesz izre:
2011. dec. 6. 12:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs : nem az amit linkbe küldtél: zöld dobozos !!!
2011. dec. 6. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:

De jó a link, csak katt a limited selection-ra!:)

Biztosan nehéz lesz megállni, hogy ne bontsátok fel. Magamat ismerve, én nem bírnám ki, nem várnák vele karácsonyig.:)) Nekem is be kell szerezni egy-kettőt belőle. Bár vidéki vagyok, valahol csak kapok.

Egyébként év közben melyiket fogyasztjátok a Davidoff-ok közül, melyik ízlik leginkább?

2011. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fehéret .,és a sötét bordot,de évközben szemes kávéjukat használjuk.. 1kg kiszerelésben szoktuk,venni. Sajnos ki kell birnom,hogy nem nyitom ki igéretet tettem,rá a férjemnek,hogy 1 szer az életben kibirom,hogy nem nyitogatok fel mindent. Tartom magam mert nem akarom,hogy csalodjon bennem.
2011. dec. 6. 14:27
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha vidéki,vagy probáld meg a Vaterát tavaly a Timort mi is ott rendeltük,mert nem kaptunk..

Lehet,hogy talász. Elvileg itthon a Chibo szállitja be de tölük nem lehet rendelni,és a kávézojukban sincs..

2011. dec. 6. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Ok, köszi a segítséget, valahogy beszerzem. Bocs, hogy elhalmozlak kérdésekkel, de lenne még egy.

Ti akik fogyasztjátok mindkettőt,(instant, főzött) nagy a különbség ízben? Olyan sokan szidják az instant kávét!

2011. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az instant krémesebb ,de nem finomabb mint a főzös : Kivétel volt a Timor: Nekem miután kostoltam az instantot már nem izlett a nescafé:
2011. dec. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!