Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A ruszli egészséges? Szeretitek?

A ruszli egészséges? Szeretitek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 16:45
1 2
 11/18 intrepid ***** válasza:
100%
Én is eszem, nem érdekel, hogy mennyire egészséges, vagy nem, szeretem és kész. A legtöbb apró halból lehet csinálni, tehát horgászok, figyelem.
2012. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáadott zsír vagy olaj nélküli szín halhús, igen, egészséges. Sok benne az Omega3 zsírsav. A boltiban tényleg van tartósítószer, de hát ezt ma már szinte lehetetlen kikerülni. Legalább színezék és ízfokozó már kevésbé.


Annyit még hozzátennék, hogy akinek a húgysavszintjével gondja van, az kérdezze meg róla az orvosát, mert elvileg az ecetes hal tiltólistán van ilyenkor.


Amúgy nálunk is kivannak a szagától, de nem értem miért. Sima ecetes illat. Szerintem az olajos halnak sokkal áthatóbb szaga van, de én attól sem borulok ki. Embere válogatja, egyébként nem kimondottan azért eszem, mert szeretem, hanem pont azért, mert értékes étel.

2012. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 doboszoli ***** válasza:
100%

Egészségügyi szempontból nem vizsgáltam, viszont imádom.

Egy üveg, egy evés, hagymával, lével(!) együtt.

2012. júl. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
A magas só tartalom miatt mértékkel kell enni,de egészséges.IMÁDOM!!
2012. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mellpor Elek válasza:
0%
Macska kaja egyék a szegények !
2012. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15-nek

A macska pont nem szereti az ecet meg a hagyma miatt.

Azon kívül igen drága, ha a benne lévő halmennyiséget számolod!

2012. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nomer 1.
2015. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Rendszeresen eszem. Csak ritkán nem kívánom. Mikor jegesmedvés természetfilmben elkap a jegesmeve egy halat és elcsócsálja, akkor is nagyon megkívánom. A levét is szeretem, fincsi. Jó érzés a hasikámnak is. :D
2022. márc. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!