Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a véleményetek az idei...

Mi a véleményetek az idei ország tortájáról?

Figyelt kérdés
ország, tortája, almás, máktorta

2012. aug. 17. 07:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Bár nem rajongok a mákért, idén úgy döntöttem, hogy végre én is eszek az ország tortájából. :D

Nem volt rossz, bár nem enném minden nap. :)

2012. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz a torta, de semmi különlegeset nem találtam benne. Sem a neve, sem a kinézete nem ösztönözne arra egy cukrászdában, hogy ezt válasszam (ha nem az ország tortája lenne, meg sem kóstoltam volna). Igazából az íze is felejthető. Én nem látok benne nagy kreativitást. Nem is értem miért ez nyert, mikor sokkal érdekesebbek is voltak versenyben (pl a császárkörte, a trikolór vagy a rebarbarás)

De ha valaki kíváncsi, akkor egynek mindenképp érdemes kipróbálni.

Talán a cukormentes torta érdekesebb, lehet azt kellett volna választanom. Arról vélemények?

2012. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
48%
nekem nem izlett :/ jobbra számítottam
2012. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Egy szeletet adtak 500 FT-ért sok kis keresetű meg se tudta kóstolni szégyen, hogy közben pont a Minden gyermek lakjon jól alapítványnak gyűjtöttek miközben a szegény emberek csak nézhették...
2012. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem a cukormentes annyira nem ízlett, de a másik finom volt! :)
2012. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 mustafa33 ***** válasza:
100%
91%-os, neked is a "Jaj de jó a habos sütemény" című dal második verszaka jutott eszedbe? (ha nem ismered keres rá a jutubon)
2012. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!