Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Akik már kóstolták az idei...

Akik már kóstolták az idei ország tortáját, hogy ízlett?

Figyelt kérdés
alma, mák, torta, szabolcsi, ország, torta

2012. aug. 20. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én el is készítettem magam, mind a kettőt.

Nekem a cukor mentes ízlett a legjobban. Az egressel különösen jó ízharmóniát képvisel.

2012. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt egy nagy szám. Ha már mák meg alma, akkor nekem a balatonszepezdi rakott rétes a csúcs. Abban még túró meg dió is van. És valami fantasztikusak együtt. (Még párom is imádja, pedig a túrósat nem nagyon eszi)

Igazából semmi nem vonzott volna az almás máktorta felé, ha nem választják meg ország tortájának. Cukrászdában, többi süti mellett észre sem venném. Ízre sem egy extra. Finom, meg lehet enni, de nem lett kedvenc, felejthető. És kb semmivel sem különlegesebb mint amit egy ügyesebb háziasszony kitalál/megcsinál. Azért voltak a mezőnyben érdekesebbek. Az egreses tortát nem kóstoltam. Lehet az jobb választás lett volna.

2012. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper ízvilág, és tök könnyű elkészíteni, nincs benne semmi extrém beszerezhetetlen hozzávaló. Sőt! Pont az kell bele, ami sok van ilyenkor a kertben, az alma!


nagyon örülök, hogy ilyen jó recept lett az idei torta. Még sosem vettem magamnak ország tortáját. Ezt viszont megsütöttem, és ehetett az egész család.

Cukrászdákat kerülöm, csak ritkán megyek , és olyan sütit választok mindig, amit én magam el nem készítenék. Na ez a torta nem ilyen.

2012. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!