Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen amerikai ételeket...

Milyen amerikai ételeket ismertek, illetve miket próbáltatok már ki?

Figyelt kérdés

A hamburgeren és a sült krumplin biztos tudnak mást is :D

Ti milyen recepteket próbáltatok már ki tőlük?


2012. nov. 25. 12:25
 1/9 anonim válasza:

sütit(keksz)

fasírt (diétás)

palacsinta ... stb. nagyon sok mindent!:)

18L

2012. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ettem már amerikaimogyorót, hawaii pizzát, és egyszer majdnem kolorádóbogarat is.
2012. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
kukorica
2012. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mustafa33 ***** válasza:
0%
krumpli
2012. nov. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Cupcake. Nem sikerült olyan finomra, a "2 broke girls" sorozatból vettem az ötletet, de a krém nekem nem sikerült olyan szépre és szinte csak a vajat érzetem belőle.

A barbecue az egyik kedvenc szószom azt is szoktam használni. Igaz kanadai, de pl. a juharszirup a párom kedvence, juharszirupos palacsintát is szoktunk enni. Az amerikai mogyorokrém is nagyon finom. Egyébként meg biztos sok étel van, csak nem biztos, hogy leesik, hogy ez honnan származik :)

2012. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Cupcake-et énis kipróbáltam már, jó lett, viszont nem annyira különleges, hogy sokat vesződjek vele.


AMerikai palacsintát is sütöttünk már, az is jó lett, de én maradok a magyar verziónál többnyire :)


Nem teljesen amerikai, angliából eredő: karamellás alma, akkor csináltuk, mikor angol cserediákok voltak nálunk. ISteni!


FÁnk... azt szerintem mindneki próbálta már. Érdekesség, hogy én az itthon sütött (pl. látványpékséges) fánkokat szeretem, viszont amerikában nem bírtam megenni őket, annyi cukor volt bennük! Ráadásul a családnak az volt a reggeli, én meg szeretek valami egészségesebbet fogyasztani reggel, a fánk nálam desszert.


CSokis keksz/süti....finom :)


Sajttorta: nagyon szeretem, de számomra kicsit olyan, mint egy jobb túrótorta koppintása :D (már a nem sült verzió!)


Egyszer hozott egy ismerősöm egyenesen amcsiból mogyoróvajat is, na azt viszont visszaköptem.


Sokkal többet nem tudok mondani, az amerikai konyha elég egyszerű és nem túl változatos, és nem is igazán dívik ott a főzés...

2012. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Juharszirupos palacsinta egy angol órán, az nagyon jó cucc volt.

A cupcakekért nem vagyok odáig.

Unokatesóm rendszeresen süt browniest, az fincsi szokott lenni.

A csokis kekszek közül a mogyoróvajas-étcsokis megy nagyon nálunk.

A mac and cheese már jó ideje szerepel az elkészítendők listáján, de még nem bírtam rávenni magamat, hogy összevadásszam a hozzávalókat és elkészítsem.

2012. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kukorica miért lett lepontozva?:D
2012. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cupcake(angliában ettem de a muffin finomabb),mogyoróvaj
2012. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!