Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért olyan drága a sushi?

Miért olyan drága a sushi?

Figyelt kérdés
Nem a lazacos,vagy rákos stb.variációrol beszélek habár azok is elég borsos áruak de nem értem miért kérnek annyi pénzt az uborkás vagy gombás változatokért.Egyébként néha csinálok itthon nagyon jókat saját magam csak az zavar hogy egy kis rizs meg uborka körbevéve alga héjjal rögtön ezresekbe kerül.
2013. febr. 17. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem a bekerülési áron adják. Meg kell fizetni a helyiség patináját, a pepecselést az alapanyagokkal, a termékek egy részének beszállítását.Rendeltem már én is wasabi-ból házhoz,nem mondom guszta volt, de rém kevés és rém drága.De mivel finom, egyszer-egyszer ráadja magát az ember.
2013. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
nem tudom. én egyszer kóstoltam, kiköptem. förtelmes volt sztem.
2013. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha szerintetek drága a sushi itthon, nézzétek meg Londonban! Tudom, hogy alapból drága város, de amikor múltkor ott jártunk arra számítottam, hogy legalább a tengeri herkentyűk biztos olcsók, hisz ott a tenger egy köpésre, de nem! Budapesten olcsóbb. Ajánlom itthon egyébként a Tokyo Restaurant japán éttermet, az Ajtósi Dürer soron, hétköznap 2700 Ft egy ebéd, ez azt jelenti, hogy leülsz egy futószalag mellé, amin jönnek a különféle ázsiai kaját és annyit eszel, amennyi beléd fér.
2013. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jártam be sushi ügyben a világot bocsi.Egyébként japánban még drágább,de lehet hogyha tovább kutakodnánk akkor találnánk még ennél is drágábbat,talán Szaud Arábiában vagy esetleg a holdon Meg lehetne vizsgálni a keresetek és a sushi ár arányát is de ehez valahogy nincs kedvem,inkább kikanalazom a csirkeaprólék levesemet.
2013. febr. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!