Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Budapesten van-e olyan bolt,...

Budapesten van-e olyan bolt, ahol lehet kapni egész mogyorót? Nem földimogyorót, hanem másikat, a nevét nem tudom pontosan, a linken van kép róla! Szóval ilyen kelle! Se a Tescoban se az Auchanban nem találok!

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 10. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valamelyik piacon vagy zöldségboltban.Ott valószínűleg kapsz.
2009. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én pont ma láttam az Auchanban! Nem tudom, hogy mindegyik Auchanban van-e, a Dunakesziben igen. Van egy ilyen olcsó részleg, és ott vannak ilyen adagolók. Mindenfélét lehet kapni, magokat, gumicukrot, reggelizőpelyheket, teát, tésztát, lencsét, babot, és mogyorót is. Egy zacskóba lehet önteni az adagoló segítségével, aztán leméred, és a matricát ráteszed a zacsira.
2009. szept. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is vannak ilyen adagolók az Auchanban, ott lehet kapni :)

De parkokban is tudsz szedni, ahol van mogyoróbokor, ennek most van szezonja és mindenhol rengeteg terem.. :D

2009. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A teszkóban is van ilyen. A süteményes cuccoknál keresd, ahol a sütőpor, reszelt kókusz, meg az ilyenek is vannak. Kis zacskóban árulják.
2009. szept. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2009. szept. 17. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és törökmogyorónak hívják! :) Én a Tescoban szoktam látni a zöldségrészlegen a magoknál nagy kosarakból lehet naaagy kanalakkal venni.:)
2009. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!