Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Olyan japán élelmiszerboltot...

Olyan japán élelmiszerboltot keresek, ahol árulnak Natto-t (fermentált szójababot). Van ilyen bolt itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha nem tudná senki, az se gond. Akkor csak olyan boltnevek kellenének, ahol mindenféle japán élelmiszert lehet venni.
2010. máj. 18. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Bp-en a nagycsarnok aljában van egy ázsiai csemegebolt (elég nagy alapterületű), ott van mindenféle, lehet, hogy pont ez is... De ilyen ázsiai csemegéket, fűszereseket keress!
2010. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én pesti vagyok. Egyébként úgy tudom, hogy ezt a boltot megszüntették. Itt olvastam erről: [link]

Ezek szerint még üzemel?

2010. máj. 18. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valamikor március-április táján voltam az Ázsia bt-ban, akkor még nyitva volt és a honlapjukon sem írják hogy bezártak volna azóta.
2010. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én egy hónapja voltam ott, és még működik :)
2010. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Budapesten itt lehet friss natto-t venni:BioAbc,V.ker Múzeum krt 19.
2016. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!