Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek melyik a legfincsi...

Szerintetek melyik a legfincsibb mirelit pizza, amit hazánkban lehet kapni?

Figyelt kérdés
Jah, és hogyan szoktátok elkészíteni? Mert én csak beteszem a mikróba 4:30 percre és már készen is van. Egyszer próbáltam sütőben de túl száraz lett és ízetlen. Egyébként szerintem legfincsibb a ristorante mozarellás pizza, sajnos ahol lakom nem lehet kapni, de ha utazom valahová szinte mindig betérek egy boltba és veszek párat.

2013. márc. 13. 00:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
még annyit tennék hozzá, hogy elkészítéskor egy műanyag rácsot teszek a pizza alá a tányérra (mosogatórácsból vágtam ki egy tányérnyi darabot, szinte minden bevásárlóközpontban lehet kapni) amit berakok a mikróba, így a vízpára nem áztatja el az alját, mert nem ér bele a tányér aljába.
2013. márc. 13. 01:01
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Dr ortker vastag tèsztàs pizzàja.mindig sütőben sütöm
2013. márc. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Én sokféle mirelit pizzát kipróbáltam, de a legfinomabb az volt, amelyikből ki sem néztem.

Pár hete az Aldiban vettem, a legolcsóbb dobozos pizza volt, szalámis kivitelben.


A tésztája vékony volt (én így szeretem), közepe puha, széle kicsit ropogós. Nem volt száraz, elég szósz volt rajta, és a szalámival is jól el volt látva, fűszerezett volt, és a szokásosnál több sajt volt a tetején, nem tudom, hogy milyen, de parmezán ízű volt.

Én mondjuk a mirelit pizzákat még fel szoktam turbózni egy kis + sajttal is.

2013. márc. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, az Aldi-ban kapható legolcsóbb pizza magasan a legjobb, amit eddig fagyasztva vettem. Beteszem a sutobe, amikor elkezd "csattogni" a szósz a forróságtól, kiveszem, teszek rá jó sok extra sajtot és vissza teszem a sutobe, amig a sajt szét nem olvad és egy ici-picit meg nem pirul. Isteni!
2013. márc. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen az aldis elég jó.
2013. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fata.morgana ***** válasza:
39%
Egyrészt a mikróban készített pizza elég pocsék. Eleve nem lehet jó. Másrészt a sokkal jobb fagyasztott pizzánál amit kelesztett tésztából készítek saját magam. Aki lusta dagasztani , csinálhatja kenyérsütő géppel a tésztát. Ami fontos hogy ne gázsütőben készüljön, hanem lehetőleg hőlégkeveréses elektromos sütőben.
2013. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt cáfolom, mikróban készítem el a pizzámat és nagyon is finom, ha van a fagyasztóban, akkor reggelire és vacsorára is csak azt eszem, mert más egyszerűen nem kell.

Lehet hogy jobb valamivel a kelesztett pizza, de ha lenne időm elkészíteni, akkor talán már inkább mást főznék, pl paprikás krumplit, vagy rántott csirkét. Ezenkívül se dagasztógépem, se hőlégkeveréses, se egyéb sütőgépem nincs, csak egy 20 éves gáztűzhely. Ha lenne ilyen felszerelésem, megintcsak mást sütnék.

2013. márc. 23. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Lehet én egy újabb verzíot ettem aldiba egyszer nagyon olcsón legközelebb inkább ők fizessenek hogy megegyem
2016. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

8/8-asnak : Még véletlenül se használj írásjeleket !

Azok kispolgári rituálék csupán, a zseniknek erre semmi szüksége. Csak így tovább...

2019. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sparnak van egy sajat vekony teszta Mozarella sajtos ( fekete dobozba aruljak) az nagyon uti 500-700 forint kozott van kb
2021. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!