Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Csíramálé kapható Budapesten?

Csíramálé kapható Budapesten?

Figyelt kérdés

Még Szegeden ismertem meg a csíramálét és nagyon megszerettem. Ott se volt könnyű beszerezni, de itt 3 év alatt összesen egyszer láttam. Azt is egy ceglédi család árulta és teljesen más íze volt, mint a Szegeden árult Szentesről jövőnek, nem ízlett.


Valaki esetleg tudja, hogy melyik piacon, bioboltban, zöldségesnél kapható igazi málé Békés megyéből?



2013. ápr. 30. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerem az oldalt, már 5 éve is ugyanezek a címek voltak fent. Konkrét vásárlók tapasztalatai érdekelnének.
2013. ápr. 30. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, link bal oldalán Elérhetőségek katt. ott vannak az árusító helyek. Ez a cég Pesten egy helyen, csak gondolom, hogy ezek a szegedi gyártók, ha megnézed, ott árulják a legtöbb címen.


Egyébként van e-mail elérhetőségük is, szóval, tudsz venni. Jó étvágyat, én is imádom!

2013. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy békési csíramálé gyártó honlapja, vedd fel vele a kapcsolatot, és kérdezd meg, árul-e pesten? (Személy szerint én a szentesit szeretem)

2013. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondd Kedves, esetleg meg ne rágjam, rágjuk helyetted?

Legalább az igyekezetünket, a segíteni akarásunkat figyelembe vehetnéd, minthogy kiokítol, hogy te nem azt, hanem a másikat keresed. Hát keresd!

2013. máj. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na, most akkor van már valami fejlemény? Én Úgyanígy szegeden találkoztam vele a passzázson először, beleszerettem, de azóta nem is láttam. Pesten érdekelne és a békési engem is. 16. keren kívül tud már valaki máshol esetleg?
2016. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dominika9 válasza:

Kedves Mindenki!


Aki szeretne csíramálét - én orosházi vagyok, tehát Orosházáról tudok hozni - vegye fel velem a kapcsolatot.

dominika.diapolo@gmail.com e-mail címen, illetve

+3670 235 8764 telefonszámon.

Karácsonyra szoktam hazamenni és január 2-án jövök vissza Bp-re.

Ez így van minden évben. :)

Valamint legközelebb márciusban megyek...

Tehát, aki január első napjaiban szeretne csíramálét enni, írjatok, hívjatok és a többit megbeszéljük.

Szívesen hozok olyat, ami az egészséget szolgálja. :)


Megjegyzésem: Sokáig sajnos nem áll el (hűtőben néhány napig), viszont fagyasztani is lehet.


Jó egészséget mindenkinek! :)

2016. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!