Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol szerezhetek KAKTUSZFÜGE...

Hol szerezhetek KAKTUSZFÜGE gyümölcsöt Budapesten?

Figyelt kérdés

Opuntia (és nem pitahaya)

Érdekel frissen, aszaltan, aroma formájában is, bárhogyan!

A kedvenc ízem.



2013. márc. 9. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én még nem hallottam olyanról,hogy lenne aroma,vagy esetleg aszalt formában,eddig gyümölccsel sem találkoztam boltokban vagy piacokon,bár ez lehet amiatt is,hogy nem pesti vagyok.Tehát így,vidékiként mondom azt,hogy tavaly tudtam venni belőle teát,szóval ha érdekel,akkor keresek majd a neten hozzá linket,hogy milyet kell keresni :)
2013. márc. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Prémium zöldségeseknél szoktam néha látni, ha épp nincs is, szerintem hozatnak neked, ha nem 10 dekát vennél.


A Ferenc körút Belváros felé eső oldalán van egy ilyen zöldséges, akinél el tudom képzelni, illetve a Fővámtéri csarnokban ketten is, pont egymással szemben, a nagyobbnál van egy fűszerpolc, meg fogod ismerni, vele szemben pedig a Zöldike Bt. névre hallgató másik.


A három közül valamelyik csak tud szerezni.

2013. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, a teát ismerem, azt viszonylag könnyű beszerezni, még van is itthon belőle.

A zöldséges tippeket pedig megpróbálom hamarosan!


Érdekességképpen pálinka formájában is megtaláltam egy hazai borászat forgalmazásában, hát az árát nem írnám le, mert akkor tudatosodna bennem...

2013. márc. 11. 04:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első zöldségest jó homályosan írtam le: a Ferenc körút belvárosi oldalán a Tűzoltó utcával szemben találod. Elég "szigorú" nyitvatartásuk van, szóval hétköznap és 6 előtt menj, hogy tuti nyitva találd őket!
2013. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!