Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen a csiga íze/állaga?...

Milyen a csiga íze/állaga? Mihez hasonlítható?

Figyelt kérdés
Augusztusban Franciaországba utazom, ahol lehetőségem lenne kipróbálni a csigát. Elég finnyás vagyok kaja téren, de lehet, hogy utólag bánnám, hogy ott voltam és még csak meg sem kóstoltam a csigát. Őszintén, finom? :-)
2008. jún. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Még nem ettem de nem is nagyon akarom. Szerintem ha étterembe vagy kérj egy kis adagot ( bár nem tudom hogy porciozzák )és rendelj valami normális kaját is. Az állaga olyan nagyon puha és kissé csúszós lehet gondolom én.
2008. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Legtöbbször csak a talpát készítik el, annak az állaga olyan mint a csirke zúzának! Az íze függ az elkészítéstől.
2008. jún. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
Fontos, hogy minál nagyobb csigát rendelj! A megfeleő méret 15-20 centi között van. Az egyszemű, aza Küklopsz-csiga a legjobb sütve. Váladéka az energiaitalra hasonlít. Van még a barlangi, ezt azonban nem szabad megenni, mivel Ő a nedves, meleg és sötét helyeket vszereti. Általában burokban szolgálják fel.
2008. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Pfujjjjj,en mar ettem,de az volt az elso es utolso alkalom....de azert meg probald ki,neked lehet izlik.

Amit ajanlok az a rag,a garnelarak,a kagylo ezek mind finomak.

2008. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A csigának kb. olyan íze és állaga van, mint a csirkezúzának. Szerintem a tejfölös csigapaprikás a legfinomabb, de valaki a fokhagymás olajban sütöttre esküszik.
2008. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat ettem,ami zöld szinü,izre nagyon finom szószban volt,ami sajnos nem tudom miből áll.Magában a csigának nincs semmi ize,a husa kicsit rágós,de ugy összeugrik főzés közben,meg ugye le is vágják egyes részeit,hogy elég pici falat lesz belőle.Szerintem kostold meg,én benyomtam 8-10 -et annyira izlett!! nem volt undorító
2008. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Első válaszoló, gratulálok. "Fogalmam sincs a válaszról, mert még csak a közelébe se kerültem soha, de szerintem ez meg ez lehet." És ráadásul még hülyeséget is beszélsz...
2013. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!