Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen szójaszószt ajánlanátok...

Milyen szójaszószt ajánlanátok főzéshez?

Figyelt kérdés
A metro-ban láttam 1l-es kikkoman-t, de nem mertem megvenni, hátha nem jó, mert már faragtam rá rossz ízű szósszal.
2013. szept. 15. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, csak kis 2 decisben. Szerintem egy litert semmiképp se vegyél, főleg ha nem tudod milyen az íze. Hiába drágább a kis kiszerelés, de először azt kéne venned. Amúgy eléggé erőteljes íze van a szósznak, nagyon sós, de nekem ízlik. nem olyan amúgy mint a kínai büfékben, ami az asztalon van, mert hígabb, de sokkal karakteresebb az íze.
2013. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heinz márkájút ne vegyél, mert az nem is szójaszósz hanem valami édes lötty, köze nincs az igazihoz.
2013. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo jol irta, s eppen ezert ha fozni fogsz vele, akkor vigyazni kell a sozassal, illetve a szoszbol .csak egy keveset kell tenni. Azsiaiak ezt hasznaljak a sultekhez, inkabb a pachoz, de porkolthoz is.
2013. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Kikkomant használok japán ételekhez.
2013. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!