Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A pizza akkor finom, amikor a...

A pizza akkor finom, amikor a sajt csak úgy nyúlik rajta, és sok van rajta?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen !!! Nyúljon mint a rétes tészta...!!!
2013. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én speciel úgy szeretem amikor nem sok sajt van rajta, és az ól rápirul
2013. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is! :)
2013. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Több helyen is azt olvastam hogy ha sok sajt van a pizzán az nem jó, mert akkor olyan mint ha egy meleg szendvics lenne.
2013. szept. 30. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
én kevés sajttal szeretem és nem szeretem, ha nyúlik. a pizzát hidegen szeretem és olyankor a sajtot és a feltétet leszoktam róla enni, majd külön a tésztát :)
2013. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En rengeteget jarok olaszorszagba, rokonok miatt, de nem jellemzo a rengeteg sajt a pizzakon. Nem az a lenyeg. Aranyosan pakoljak a felteteket, nincs nagyobb hangsuly a sajton mint a tobbi felteten.
2013. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó pizza, amit szeretsz.

Úgy amúgy a pizza a mi lángosunk édestestvére. Régebben a kenyértészta maradékából készült, hogy azt se kelljen kidobni. Olaszországban mindig azt tettek rá, ami volt otthon. Néha semmit, máskor meg telepakolták mindenfélével. Tájegységenként is nagyon változó.

A kereskedelmi forgalomban, illetve a vendéglátásban kaphatók persze standarizáltak.

Én magam sem a rásült sajtot, sem a nyűlósat nem szeretem.

2013. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A pizza a langos edestestvere? Eg es fold a ket teszta es a sutesi technika is!!!
2013. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, olvasd el az összes betűt, s gondolkozz. Ez a két étel bizony nagyon-nagyon hasonló, s a sütése is azonos.
2013. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!