Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Németországban élők! Ti...

Németországban élők! Ti láttatok valahol itt szaloncukrot?

Figyelt kérdés
Én még sehol sem láttam, de szeretnék venni karácsonyra, ha kapható lenne valahol. Írnátok üzleteket, ha van valahol?
2013. nov. 18. 11:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Németországban úgy tudom, nem ismerik a szaloncukrot, én legalábbis az ott töltött 5 év alatt sehol sem láttam.
2013. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én 25 éve élek itt, szaloncukrot MO-ról küldetek.
2013. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valahol olvastam, hogy talált valaki egy üzletben, ezért kérdem, hátha....:) Jó lenne.


Aki küldeti otthonról az hogyan? Postán nem lopják el? És nem drága egy nehezebb csomag?

2013. nov. 18. 23:30
 4/5 anonim válasza:

Szia, valóban nem ismerik a szaloncukrot.

Kicsit nagyobb városokban azért találni magyar boltot, de például nekem úgy rémlik, hogy téli szezonban nagyobb orosz boltban is láttam már. Orosz bolt pedig biztosan van minden városban.

Postában azért meglehet bízni, de úgy tippre olyan 2-3ezer Forint lehet a postaköltség.

2013. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2 év alatt még én sem találkoztam szaloncukorral itt. Ha szerencsénk van és ismerős ez idő tájt erre jár, akkor az otthoniak küldenek. Postával még nem próbálkoztunk, de én sem hiszem hogy benyelnék! Otthonról valaki nem tud kiküldeni? Talán a telekocsin vagy az oszkáron van aki csomag szállítását is vállalja. Utána kell járni hogy hogy lenne olcsóbb!
2013. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!