Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mitől olyan nagy szám a...

Mitől olyan nagy szám a starbucks?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm ajnározza én csak annyit tok h v mi puccos kávéház.

De igazából nem érdekel veszitek vele v mit is ?



2013. dec. 4. 18:35
 1/5 Phoney ***** válasza:
100%
Nincsen benne semmi puccos az árait kivéve, egy összeszedettebb országban ez számít a szalonképes helyek aljának. A magyarok jó része még mindig olyan, mint 20+ éve, amikor idehozták a McDonald's-t, és évekig mindenki meg volt őrülve, hogy ő a mekiben fal, mekkora királyság. Előtte meg el lehetett adni itthon dolgokat azzal, hogy "amerikai műanyagból készült". Majd a következő generációk ugyanúgy sírva röhögnek azon, hogy menő volt a sztárbáksz.
2013. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát nincs benne semmi extra.
2013. dec. 4. 23:36
 3/5 Imola Ágnes ***** válasza:
48%
Finom kávé, széles választék, és én ízesíthetem. Ezért szeretem. Sajnos tényleg sok a menőző, aki oda jár, de ha megfigyeled, nyugati országokban nem menőzni járnak oda, hanem mert jó a kávé, és gyors a kiszolgálás. Ráadásul az ottani fizetésekhez képest az árak is jók. Az a helyzet a Mekivel, hogy pl. amerikában csak a szegény réteg eszik a mekiben, akinek nincs pénze rendes étlere.
2013. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Igen kedves Ágnes, de ne hagyd ki hogy 700-800 ft egy akármilyen kávé ha már kérek bele tejet. Nagyon menő, puccosan ráirják a nevemet arra a köcsög pohárra, ahelyett hogy egyből ideadná és mehetnék isten hirével. És NEM, NEM FINOM a kávéjuk. Maradjunk a mekidnél, tök ugyanolyan a kávé 250 ft-ért. Teljesen. Miről beszélünk?
2013. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem, hogy mitől olyan nagy szám.

Egyszer kipróbáltam, vettem egy kávét (kávé ízű vizet), és teljesen középszerű volt, pedig beízesítettem minden szɑrrɑl, és még drága is volt...

Inkább itthon főzöm a kávét, és megcsinálom gazdaságosabban és finomabban.

2014. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!