Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van olcsó japán étterem...

Van olcsó japán étterem Budapesten?

Figyelt kérdés
Ismertek olcsóbb japán éttermeket? Nekem a nigirik a kedvenceim, főleg a lazacos, de legolcsóbban is eddig 310 Ft-ért láttam/darabját a Papírtigrisben. Tudtok ennél olcsóbb helyet ahonnan lehet rednelni vagy beülni?

2014. márc. 3. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Egyik "kommersz" sem túl drága. Pl. wasabi, i love sushi, arigato, planet sushi (ha még van: hétfőn mindig akciós volt), laguna, bambuszliget, leroy... szinte mind egyformák. Amíg nem a Fuji szintű éttermekbe mész, mind hasonló áron van.
2014. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
A legtöbb kínai moslékzabáldába zárás előtt 200 forintért is elviheted a maradékot.
2014. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

#2: A kínai és a japán nem ugyanaz, bár jártam már kínai étteremben, ahol volt szushi, igaz, olyan ízetlen wasabival, hogy hanyagoltam. Remek, frissen sütött tengeri herkentyűk azért voltak.


A japán éttermek, főleg, ha jók, nem olcsók. Még kínában sem, pedig ott baromi olcsó az étel. Megebédelhetsz mondjuk 5 jüanért, majd elverhetsz könnyedén 150-et vacsorára egy japán étteremben, igaz, szakéval és mosolygós japán lányokkal, akik még angolul sem beszélnek :D

2014. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2014. márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!