Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A mexikói (esetleg más nemzete...

A mexikói (esetleg más nemzetek is szóba jöhetnek) konyhából melyik ételt kedvelitek legjobban? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Egy kis tanulmányt végzek, és ehhez a felméréshez kérnék tőletek minél több választ. A mexikói ételek közül melyiket kedvelitek a legjobban? Esetleg ha van olyan étel, amit nagyon szerettek, de más nemzet eledele, azt is nyugodtan leírhatjátok. Igazából úgy is kérdezhetném, hogy mik a kedvenc, nem magyar ételeitek?

Köszönöm a válaszokat, nagy segítség nekem.



2014. jún. 12. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A mexikóiak nagyon nagy része valamilyen formában megtöltött tortilla, tekerve, hajtogatva, mártással, sajttal, stb, mind más néven fut.

A lényeg viszont a töltelék, azoknak viszont nincs neve.

Szóval neve nincs a kedvenc mexikói ételem. :)


De azért egy jól eltalált marhahúsos- vörösbabos töltelékkel töltött enchilada mindenképpen dobogós!:)

2014. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lizzy28 válasza:
100%
Mexikói chilis bab :)
2014. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

A magyarosnak/magyarnak mondott eteleket egyatalan nem szeretem, a legtobbnek a latvanya es illata is eleg, hogy ugy erezzem dugig vagyok, igy olyanokat nem is tudnek mondani.:)

Ezeket nagyon szeretem, es biztos nem magyar eredetuek: churros, mogyoros brownie, clafoutis, cobbler, crepes, sajtos quesadilla, panna cotta, flan, csaszarmorzsa, sult turotorta.

2014. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!