Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért utálják az amerikaiak a...

Miért utálják az amerikaiak a gyümölcskenyeret?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
mert az mar egeszsegesebb mint a gyorsettermi kaja
2014. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy utálják? Vagy minden egyes amerikait megkérdeztél erröl?
2014. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezem általánosításnak, hallod. :D
2014. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Onnan hogy egy csomó filmben amikor valaki gyümölcskenyeret kapott akkor utálta.
2014. júl. 31. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki utálja, pedig magyarok vagyunk :D
2014. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem meglepő ha utálnák. Amennyire tudom az usában az valami ünnepi dolog. De olyan sütiféleség ahogy elnéztem, van benne több féle aszalt gyümölcs és kicsit rumos is vagy milyen. Nálunk illetve amit mi szoktunk sütni a püspökkenyér hasonló lehet, piskótatészta szerű és aszalt gyümölcsök meg magvak, ízlés szerint ki mit szeret. Hát én simán nyomatom.
2014. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Voltam cserediak egy NewYork melletti varosban, azon a reszen biztos nem utaljak.:) Sok olyan sutemenyuk van, ami kuglof-piskota-muffinteszta szeru es aszalt vagy kandirozott gyumolcsok (is) vannak benne. Nem korulrajongott etel,mint a fank, cupcake vagy a brownie, mert arra allati buszkek, de teljesen semleges.

Viszont en meg filmben sem lattam gyumolcskenyeret, melyikben van, hogy utaljak? Valami rajzfilm volt a Cartoon Networkon vagy DisneyChanelen?:)

2014. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon sokszor azt kapják, csinálják és már unják!
2014. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha tényleg így van, meg tudom érteni, mert én is utálom a gyümölcskenyeret XD
2014. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt elek tizensok eve, nem utaljak, sot. Van pl. egy banankenyer verziojuk, abbol pont olyan "versenges" van a receptekkel, mint mondjuk a magyarorszagi haziasszonyoknal a zserboval.

Es ahogy irtak, sokfele gyumolcskenyeruk van, a "klasszikus" magyar gyumolcskenyeret tenyleg utaljak, az itteni gyumolcskenyerek mas jelleguek.

Es igen, abbol a harom amerikai filmbol, amit lattal a foteledben ulve, nem kellene altalanositani. Elobb kerdezd meg az itt elo 350 millio embert. Van, aki szereti, van, aki nem. Mint pl. a magyarok mind szeretik a pacalporkoltet? Na latod.

2014. aug. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!