Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mit nem próbált még ki vajon...

Mit nem próbált még ki vajon egy amerikai srác?

Figyelt kérdés

redditgifts "secret santa" cseréről van szó. Olyan, mint amikor osztálykarácsonyra mindenki megajándékozza azt, akit húzott. Csak ez viágméretű.

Egy amerikai srácot húztam az ételes húzásban, és azt írta magáról, valami furát szeretne, amit még sosem próbált. És az édes ízeket szereti.

Milyen tippeket tudnátok adni arra vonatkozóan, hogy mit küldjek neki ajándékba?


2014. okt. 6. 20:38
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:
71%
Túró Rudit. Olyat még garantáltan nem evett. :-)
2014. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, a marcipán külön mint édesség, és nem torta vagy süti része, nem túl népszerű vagy elterjedt ott. De minden család, környezet, egyénfüggő, lehet, hogy a srác életében már 30 tábla marcipánt bevágott.


Azért jutott eszembe, mert szerintem az egyik ritka minőségi édességnek Magyarországon pl. a szamos marcipán számít. Én ebből küldenék egy válogatást.


Túró rudit sem hiszem, hogy evett, de ezt csak nagyon drága expressz-légipostával érdemes küldeni.


A krumplicukortól, boci, tibi csokitól, negrótól,duna kavicstól és egyéb külföldiek számára ehetetlen dolgoktól óva intenélek.

2014. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de vajon kibírja a postát?
2014. okt. 6. 20:59
 4/13 A kérdező kommentje:

pedig a negro sztem tényleg jó ötlet. és a Szamos a kifejezetten az.

Az hülyeség, hogy receptet is küldök? Mondjuk bejgli vagy valami más magyar sütiét?

(milyen magyar sütik is vannak? :D egy sem jut most eszembe)

2014. okt. 6. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
2014. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
náluk a negro kicsit mást jelent :)
2014. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj de jó h belinkelted Emmyt, tök rég láttam, de inspirációnak szuper!! Köszönöm
2014. okt. 6. 21:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a videóit. Egy ideje, már figyelem én is. :)
2014. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kapok bejglit valahol?
2014. okt. 6. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mint külföldön élő magyar írom neked, hogy ilyesmit, mint a grillázs, mindenhol kapni, a krumplicukor, medvecukor ehetetlen számukra, a negró meg egy nyomorult mentolos cukorka (ráadásul külföldi szemmel egy négerrel az elején és félreérthető névvel, ugyanis a "negro" egy sértő, régies megnevezése az afro-amerikaiaknak).


Ha valamit küldesz, akkor az minőségi legyen, ne legalja 100 ft-os, amiket írt az utánam író.


bejgli és hasonló édességek vannak mindenhol, bár tényleg nemzetenként változóak. Aranyos ötletnek tartanám, ha kinyomtatnál egy receptet angolul számára, leírnád mellé a magyar hagyományt, és mellékelnél egy képet, hogyan kell kinéznie. Egy nyomtatónál fényes lapra vagy képeslap-formában párszáz ft-ért megoldják.

2014. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!