Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nagyon jó külsejű srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon jó külsejű srác keresné a társaságod, akiről először azt gondolnád hogy dél-amerikai, de később kiderülne hogy cigány, emiatt elküldenéd?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha normális, dehogy küldeném el. Ha nem az, akkor már akkor is elküldeném, ha dél-amerikainak nézném.
2014. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert hetero férfi vagyok
2014. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
na mert olyan sok del-amerikai lakik magyarorszagon...
2014. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
#3: Jártál már a Deákon? :DD
2014. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A latinos dolgot jelképesen írtam, mert elég jól sikerült gyerek lettem, ezért nem is veszik észre hogy nem magyar vagyok.
2014. máj. 3. 21:26
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Ja persze, mert nyilván ha Magyarországon meglátok egy cigányra hasonlító egyént, először azt fogom gondolni, hogy ő dél-amerikai.... vicces.

Ez olyan mint mikor régebben volt itt egy czigány kiscsaj, aki azt hazudta magáról hogy spanyol származású. Mellesleg megsúgom, Ózdon lakott.

2014. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, te sem szenvedsz önbizalomhiányban, hapsikáám :DD Erre már kíváncsi vagyok. Küldesz képet? :D
2014. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Én most bunkó leszek, de én igen..mármint legyen az dél-amerikai vagy cigány..tök mindegy..párkapcsolatnak nem kellene. Maximum a félvérek..akik kapucsínók..ők valamiért nagyon tetszenek :D
2014. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen,jartam, de del-amerikaiakat nem talaltam ott se. Van par cigany, aki annak hiszi magat, de spanyolul nem tud, vagy ha picit megis, akkor is eros akcentussal
2014. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 viktorvarga ***** válasza:
58%
de miből hinném azt h éppen dél amerikai?megszólal és hallod h egy buta cigány nem?
2014. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!