Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Angliában elsősorban Milton...

Angliában elsősorban Milton Keynes környékén hol lehet venni TV paprikát?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint csak Kaliforniai paprikát lehet arra felé kapni, és az ugye nem jó a töltött paprikához. Viszont ő meg már úgy enne egy finom kis hazai ízű kaját. Köszönöm a segítséget.
2010. jan. 25. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos én 4 év alatt csak egyszer tudtam venni TV paprikát.és azóta sem...Tényleg csak kaliforniai paprika van..

Egyébként én véletlenül egy paki éjjel-nappali üzletben láttam egy nyáron,hogy árulja,,Gyorsan vettem is...Talán te is ilyen helyeken nézd meg,,hátha sikerül...Máshol sehol nem fogsz kapni..sajnos

2010. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már továbbítottam a barátnőm felé, azért ha valaki ír még azt megköszönöm. Üdv.
2010. jan. 25. 19:51
 3/5 anonim válasza:
Cambridge-ben van a Mill road-on!(ennyit tudok tenni az ugy erdekeben) Regi
2010. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen továbbítom :) Üdv.
2010. máj. 11. 06:59
 5/5 Stidda válasza:
A Piacon lehet kapni de csak egy árusnál...elég drága de van mindig :)
2016. aug. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!