Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A pizza és a langalló közt mi...

A pizza és a langalló közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
Szerintem nem sok.... Tévedek?

2014. okt. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Hát a tésztájuk egészen más!A langalló =kenyérlángos,a pizza tésztája nem olyan.A feltétek lehetnek ugyanazok:))
2014. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ügyet Lenke ***** válasza:
28%
Szinte semmi...a langalló, vagy kenyérlángos nekem liszt, víz, élesztő, só...a pizzatészta ugyanaz, kicsi olivaolajjal pluszba, attól is függ ki mit szeret, nekem ezek mind alap kenyértésztából készülnek, nem kell bele sem tej, tejföl, tojás meg egyebek. S csináltam már mindenikből eleget, sütőben, kemencében...
2014. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mustafa33 ***** válasza:
44%
Ha nagyanyáink olyan tésztát csináltak volna mint a pizza, a lángost csak a malacnak adták volna. :-)
2014. nov. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
Mármint szégyenükben az olyan pizzaféle tésztából lángost.
2014. nov. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!