Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Vattacukrot, popcornt árulnék...

Vattacukrot, popcornt árulnék angliában. Van e valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül pl egy vattacukor, popcorn kint? helypénz mondjuk egy plázában? köszi a segítséget.
2014. nov. 5. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a terveid akkor minden bizonnyal beszélsz angolul. a kérdésed 2. részét megkeresheted magadnak is.
2014. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pl hol? mert az interneten nem találtam ilyen infót.
2014. nov. 5. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A plázában sosem térülne meg a befektetésed. Popcorn-t pedig nem buli árulni.
2014. nov. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy felmérd a dolgokat, ki kell menned, és ott helyben kell érdeklődni. Nem mindegy hogy melyik városra gondoltál. A plázában drága a hely, ezért nem jó üzlet lenne.
2014. nov. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó helyre akarsz menni, azt meg kell fizetni, neked gondolom nincs rá pénzed. Elöbb itt próbáld meg, és utána menj külföldre próbálkozni.
2014. nov. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd ki a várost, és nézz utána a netten nézz utána, hogy menyibe kerül 1 plázában 1 hely, és a popcorn meg vattacukor nem drága. Nem azt kell nézni hogy mennyibe kerül megvenni a popcornt., ha nem mennyibe kerül előállítani.
2014. nov. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:-) ok, kint vagyok, van rá pénzem, az interneten nincs infó erről, azért tettem fel itt a kérdést. :-) kérlek, ne írjatok általánosságokat, csak angliai, gyakorlati tapasztalatból vett tanácsot, ötletet kérnék, köszi. :-)
2014. nov. 6. 08:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Írországban tesóm tortát árul a piacon. Ott nem olyan szigorúak a szabályai, mint Mo-n. tehát a piacon is árulhatsz szerintem
2014. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
üdv, ez igaz, csak a vattacukor, és a párás levegő, meg az eső nem jó barátok, mindenképp fedett, fűtött hely kell, itt még csak nyitott piacokat láttam, de köszi az infót. :-)
2014. nov. 12. 11:27
 10/10 seryx válasza:
Érdeklődnék,hogy jutottál e valamire vattacukor ügyben?
2016. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!