Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tesco gazdaságos, S budget és...

Tesco gazdaságos, S budget és társai- van közöttük amit nyugodtan megvehetek a drágább termékek helyett? . Kinek mi a tapasztalata? Spórolni kéne:- (

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen: nekem Tesco -val. jó tapasztalataim vannak. Amik biztos ,hogy jók . Tej, liszt ,buzadara , Trappista sajt(Tolle tej gyártja biztos forrásból tudom) , pudingporok ,rizs ,étolaj ,túró ,száraz tészták.gabona pelyhek.

Sparrról nem tudok írni semmit.

2014. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A sparos termékek is jók, általában azokat is a márkás termékek gyártói csinálják (sajtot, felvágottat), talán a kockasajt volt csak vacak azok közül amire vissza tudok emlékezni. A tej pedig kimondottan jó, nem az a 21 napos förtelem. A fagyi szokott gagyi lenni mindig az olcsók közt.
2014. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A Spárban kimondottan megbízhatóak a s-budget saját márkás termékek.A Tesco gazdaságossal fenntartásaim vannak, sok harmadosztályú termék kerül így forgalomba. A Tesco színes viszont megbízható, ugyanazon termékek sokkal olcsóbban, mint ismert márkaneveken.A Metrós Aro sem a legkiválóbb minőség, nem érdemes betankolni belőle, mert pár forinttal olcsóbb.

Ez az én tapasztalatom, de lehet, hogy mások másképp látják, érzékelik.

Lidl-s, Aldi-s, Penny-s nekem az elfogadható kategória még.

2014. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel!
2014. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban a tescos chipsük nagyon finom volt! Sparban a 100%-os narancslé a nagyon finom! :)
2014. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg még a Tescos ropi és perec a nagyon finom!
2014. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Én elég sok Tescos terméket veszek és ugyanolyan jók, mint a drága márkák, csak nem költenek annyit a csomagolásra meg a reklámra...
2014. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Spar budget 500 g-os paradicsompüré hibátlan!

És a Spar-os pizzakrém is ugyanolyan, mint az Univer-es, már ami az összetevőit illeti, és 100-150 FT-al olcsóbb.

2014. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bumbi02 ***** válasza:
100%
Ahogy írták, az ilyen saját márkás termékek a nagyobb gyártók gyáraiban készülnek. Nincs a Tesconak malma, vagy tehenei, ahogy a Sparnak sincs. Egyszerűen amikor a Tolle gyártja a sajtot, kicsit olcsóbban gyárt a Tesconak is, persze kicsit alacsonyabb minőségben. Nézz meg egy Tescos ásványvizet hol palackoznak. Ugyanott ahol a márkás ásványvizeket. Nézd meg a gyártót mindig, és döntsd el hogy a gyártó termékeit szereted-e.
2014. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem a spar (piros zacskós) tésztái sokkal jobban bejönnek, mint a tescoé.
2014. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!