Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen gyümölcsös paradicsomsa...

Milyen gyümölcsös paradicsomsaláta létezik?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Amilyet készítesz. A salátáknál azt teszel egybe, ami neked tetszik, legfeljebb feltalálsz valami újat.
2014. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vannak ízkombinációk, amik jók és vannak, amik nem, szerinted a szakácsművészet hülyeség, elvégre random is össze lehetne dobni a kajákat?
2014. dec. 19. 15:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Nehogy válaszolj, költői kérdés volt. Egyébként ananászosat, diósat és almásat találtam eddig, de egyik se nyerte el a tetszésemet.
2014. dec. 19. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:

"vannak ízkombinációk, amik jók és vannak, amik nem, szerinted a szakácsművészet hülyeség, elvégre random is össze lehetne dobni a kajákat?"


Bocs, mégis válaszolok:


Egyrészt az, hogy mi illik össze és mi nem, csak megszokás kérdése - éppen ezért van sok egzotikus étel, ami a hagyomßanyos magyar ízlés szerint nem jó együt és ha megkóstolod, akkor mégis tetszik.


Másrészt a legtöbb új recept úgy keletkezik, hogy nem megszokott összetevöket használnak a hagyományos összetevök mellett, vagy pedig valami véletlen kerül bele, aminek nem kellet volna, de kidobni nem akarják.


Szerintem a diófélék, déligyümölcsök, ananász meg méz érdekes lenne a paradicsommal, de hogy neked mi ízlik illetve hogy mennyire mersz újítani, azt nem tudom.

2014. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyszer talaltam egy dinnyes-avokados paradicsomsalata receptet, de azt most nehez lenne elkesziteni igy decemberben.
2014. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bármi létezik, valóban rosszul tettem fel a kérdést, de ami létezik leírva az már általában működni szokott, nem minden jó mindennel, és vannak igazán jó kombinációk
2014. dec. 21. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva nekem a paradicsom-gyümölcs kombináció is elsö hallásra a nem-müködik kategória lenne - ettöl függetlenül kipróbálnám.
2014. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most írtad, hogy nem nyerte el a tetszésedet amit leírva találtál. akkor most hülyeséget írsz, vagy hülyeséget írsz?
2015. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!