Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eperrel, cseresznyével vagy...

Eperrel, cseresznyével vagy hasonló hazai idénygyümölcsökkel létezik főtt készétel vagy vegyes saláta?

Figyelt kérdés
Egyre jobban szeretem a gyümölcsöket és a húsokat együtt tartalmazó ételeket. Szeretnék az almán és a hasonló általános gyümölcsökön kívül mást is kipróbálni.

2014. máj. 3. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hús és cseresznye szósz (ha meggyel jó, azzal is :))

Az eper nem jó.

2014. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barackkal szokott még lenni pl csirkemell
2014. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kár megfőzni a gyümölcsöt. Saláta hogyne létezne, beleteszed a gyümölcsöt és kész. Én kísérleteznék, recept nem kell hozzá... Bár bevallom, eddig csak almát tettem a salátámba. Viszont egyszer körtét is a currybe :D De az eper és cseresznye nem való még abba se.
2014. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyümölcsöket szószként, vagy a hús mellett sütve, esetleg kevés vajon párolva adják a húsok mellé.

Gyümölcssalátát még nem hallottam közvetlenül hús mellé kínálni, de attól még finom lehet.

Valóban próbálkozni,kísérletezni kell, és, ami neked bejön

az lesz a nyerő :)Nem mellesleg a friss gyümölcsök értékesebbek a párolt, sült társaiknál.

2014. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!