Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Te melyik pizzát szereted...

Te melyik pizzát szereted jobban? A paradicsomszószos vagy a tejfölös alapút?

Figyelt kérdés
Írhatsz kedvenc feltétet is!
2015. jan. 30. 13:12
1 2
 11/15 demonlord90 ***** válasza:
91%
Csípős-tejfölös alap (esetleg fokhagymás-tejfölös), amit lehet még locsolni paradicsom-szósszal (sok pizzériában alapból adnak a pizzához pluszban) :)
2015. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom a hagyományos, paradicsomos pizzák népszerűbbek :)

Közben eszembe jutott, hogy a balatonfüredi Vitorlás étteremben is ettem egyszer egy nagyon finom paradicsomos alapú pizzát (Margherita volt)

2015. jan. 31. 11:33
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
paradicsomszószos, de jöhet mindkettő
2015. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kocuska válasza:
91%
Paradicsomszósz párti vagyok... kedvencem a son-go-ku, de teljesen megértem ha valakinek a tejfölös alap ízlik :D
2015. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában a paradicsomos, de pl. Hawaii pizzán jobban szeretem a tejfölös szószt (gyömrői vagyok és gyömrőn a Dzsungel pizzériában tejfölös alappal van, de nem tudom ez mennyire elterjedt.
2015. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!