Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik tipusu hot dogot...

Melyik tipusu hot dogot szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Az amerikai hosszaban vagott tipust vagy az igazi piaci feeling-et varazsolo magyar (felultoltos) tipust.

2015. márc. 1. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindkettőt szeretem. A "felültöltős" változatról mindig anyukám jut eszembe, mivel ő csinálta így mindig nekünk itthon a hotdogokat. Szóval ha választanom kellene, akkor ezt választanám :)
2015. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszában vágottat, mert azt szeretem ami jó meg van pakolva mindennel, nem csak egy virsli van belenyomva. Pirított hagymával, zöldségekkel, sajttal, esetleg egy tükör tojással, sült virslivel és nem hotdog kifliben, hanem ropogós és enyhén megpirított buciban. Hmm...
2015. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
+ egy a hosszában vágottnak
2015. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felültöltős. A hosszában vágottból nekem az égvilágon minden kipotyog :D
2015. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind2! :)
2015. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább amerikai!
2015. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hosszában vágottat, mert abbba lehet pirított hagymát és kovászos uborkát tenni.
2015. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!