Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sos vagy edes palacsintakat...

Sos vagy edes palacsintakat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Van vmi tuti egyedi receptetek.

2015. febr. 10. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tepertős palacsinta,Kakaós lekváros,mézes banános fahéjjal megszórt,eperrel töltött,sütőtökkel ízesített,sajtos,chilivel töltött,körözöttel bélelt,szalonnás vereshagymás palacsinta...
2015. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
* májkrémes palacsinta.Ezeket ettem amelyek szokatlan ízesítésűek.
2015. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a sósat szeretem jobban, édeset szinte csak akkor eszek, ha valahol desszertként rendelek, otthon nem szoktam készíteni.


Én egyszerűen párolt zöldségekkel szoktam megtölteni, néha tejszínes vagy más szószban, megszórom sajttal, félbehajtom, és a sütőbe teszem 10 percre.

2015. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hu sracok nagyon kiralyokat esztek!!!
2015. febr. 10. 17:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sósra készítem a palacsintatésztát, mert ha két kanálnál kevesebb sót teszek bele, akkor már jönnek a vádak, hogy megcukroztam. (elég hülye feltevés, de évek alatt se sikerült leszoktatni róla)

Töltelékbe én jobban szeretem az édeset, párom meg csak a sósat.

2015. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Édeset!
2015. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csakis édeset. A palacsintatésztát is édesen készítem.
2015. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tuti recept a pekykrémmel töltött. Mindegy, hogy sós vagy édes.

Már megint itt vagy édes ?:D

2015. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Édes egyébként, ha sós, az csakis sváb palacsinta. Sváb faluból származom, krumplis-hagymás palacsinta. Valami eszméletlenül finom. Vannak, akik még ezt is kakaóporozzák, de nekem a krumplira kakaó kombó nem igazán fekszik :D.
2015. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a palacsinta csak edesen johet szoba.

Az alaptesztaba, a szokasos egy csipet so es egy csipet cukor mellett, teszek egy keves vanilias cukrot (kb fel csomag) es reszelek bele narancs, citrom vagy lime hejat is, attol fugg mi van itthon. Ezenkivul 20dkg liszt, 3 egesz tojas, es annyi tej, hogy viszonylag hig legyen, mert vekonyan szeretjuk. Vizet nem ontok a tesztaba, nem tetszik, ha kis lyukak vannak a kisult tesztan, viszont egy kaveskanal olajat

igen. Teflonba sutom. Ez a kedvenc es legjobb receptem, mert annyira jo ize van mar alapnak is, hogy magaban is megallja a helyet.

Toleleknek kremturo, fahej, kakao, nutella vagy dio es hazi sargabaracklekvar egyutt.

2015. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!