Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Poliphús tényleg büdösödést...

A Poliphús tényleg büdösödést okoz?

Figyelt kérdés
Egy grasztonòmiai magazinban olvastam, hogy a poliphús büdödödést, sőt nagymennyiség utàn, émelyítő bůzt termela szervezetünkben, amely a bőrpòlusok útjàn tàvozik, kellemetlen szagokat okozva környezetünknek. Igaz ez?

2015. ápr. 24. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a poliphúst, de annyit még nem ettem belőle egyszerre, hogy ilyet tapasztaltam volna. :D
2015. ápr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok táplálékfélére igaz.


Vietnamban sok amerikai katona nem ette a sereg kajáját,csak rizst és halat,mert a vietkong szó szerint kiszagolta őket,mivel az amcsi kajától más volt a szaga az izzadságuknak.

2015. ápr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sok polipot ettem már,nem tapasztaltam
2015. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
napi 6 kiló poliphústól polip szagú leszel, vigyázz!
2015. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy adag bárhogyan elkészített poliptól nem lesz senki "büdös". De az ember nem eszik minden nap, reggel, délben, este polipot. Ha szereted, nyugodtan ehetsz, nem fogja senki "érezni" rajtad.
2015. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!