Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hazifeladat - Egy német...

Hazifeladat - Egy német család vacsorája. Mit esznek?

Figyelt kérdés

Van egy szuper jofej földrajz tanarunk aki kicsit fellazitja az orakat, avval hogy különbözö nemzeteket lehetett huzni es ki ki mit huzott olyan etelt visz be az osztalynak.


Elözö 7en olaszorszag volt. Szoval az egyik osztalytarsam olyan eteleket vitt be amit egy tipikus olasz csalad vacsorazik.


En nemetorszagot huztam. Azt olvastam ott Brotzeit van, azaz kenyeret esznek de szarazon valami felvagottal es pl uborkaval... nemtudom elegge szegenyesen hangzik.


Igaz ez?

Volt mar valaki nemetorszagban, nemet csaladnal es latta mit vacsoraznak?


máj. 12. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Talan a Bratwurst illetve a Fischbrötchen és a Spätzle
máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Sör meg kolbász.
máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
langalló, kolbász
máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Sőr, káposzta, kolbász.
máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

-Krustenbraten mit Knödel und Blaukraut


-Rinderrouladen, Bratkartoffeln


-Weisswurst, Bratwurst, Currywurst


-Kasseler


-Leberkäsesemmel


-Schweinebraten


-Schnitzel mit Pommes

máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
sok kenyeret esznek nėmetországban sokféle finom kenyerük van sokféle felvágotatt,lebenkäsesemmel .
máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
Én voltam ismerősöknél, kenyér, vaj, felvágott, sajt, volt a vacsora, annyi volt a különbség, hogy többféle volt mindenből kirakva, és volt 1-2 olyan felvágott, ami picit fura volt, például az egyiknek nagyon sötét volt a színe. Üdítőket ittunk vacsora közben.
máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

Vacsorára tipikusan kenyeret/zsömléket esznek, de rengeteg féle van mindegyikböl, igen finomak is, ehhez szalámiféléket, sajtokat esznek különbözö paprika, uborka stb-vel, legtöbbször vizet, teát vagy üdítöt isznak hozzá.

Este fött ételt enni nem szokás, nem egészséges és fölösleges elvenni a szabadidöböl fözésre.

máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

Itt vannak ötletek, egyszerübbek meg kicsit ünnepélyebben:

[link]

máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

"Este fött ételt enni nem szokás"


nem hát, azért zabálnak össze-vissza a fest-eken mindent:DD

máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!