Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Nagyon különleges ételt...

Djballa kérdése:

Nagyon különleges ételt keresek főzőversenyre?

Figyelt kérdés
Augusztus 22.én lesz egy főzőverseny és nagyon különleges étellel szeretnénk indulni ami alig beszerezhető és nagyon finom. Recepteket és ha olyan ételt ajánlotok ami nem mindennapi akkor kérnék helyet is ahol be tudom szerezni.

2015. aug. 2. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Elárulom neked, hogy egy főzőversenyen nem a ritkaságát fogják díjazni, hanem az elkészítésének nehézségét, a tálalás igényességét, és természetesen elsősorban az ízt.


Ezért a legjobb az lenne, ha olyan ételt választanál illetve próbálnál felturbózni, amit már csináltál, hogy ne ott helyben sz*rd el, mert olyan bonyolult, hogy azt sem tudod melyik hozzávaló micsoda.


Linkelek neked 1-2t az én kedvenc receptjeim közül, amit szívesen készítek, mert nem érthetetlenül bonyolultak, de nagyon finomak:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerem az indulókat és a zsürit. volt már minden féle fajta variácioban leves pörkölt egyéb. ezért keresek olyan ételt ami különleges és tuti h nem lesz.
2015. aug. 2. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Aszalt gyümölcsös rizs chilis-mézes szezámmagos csirkecomb.

Vagy sajttal brokkolival töltött csirkecomb.

2015. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha verseny lesz, akkor annak nem saját teljesítménynek kéne lenni?

Tehát legrosszabb esetben is neked kéne keresni valami receptet, bár (a verseny színvonalától függően) ezt a szintet is kicsit cikinek érzem, vagy jobb esetben neked kéne kitalálni valami új receptet.

Én legalábbis nagyjából innen tudom elkezdeni értékelni a teljesítményt, aki lopott anyaggal jön, az eleve hátrány.

De hogy még azt is másokkal lopassa el... :/

2015. aug. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De milyen verseny? Semmi megkötés nincs?

Én a rossini bélszínt nagyon szeretem. Mutatós is. Semmi sem beszerezhetetlen hozzá. De mégis nagyon kevés helyen van.

Technikai tudás meg nagyon is kell hozzá. Azt biztosan értékelné a zsűri. A bélszín és a libamáj megfelelő elkészítése is nagy gyakorlottságot igényel.

2015. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Azt sem írtad milyen jellegű főzés. Bográcsos, vagy mondjuk indukciós főzőlapos "konyhafőnök " stílusú szuperkonyha.

Ugyanis marhára nem mindegy, hogy mit , hol, milyen körülmények között kell produkálni.

2015. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%
Hogy ment?
2015. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!