Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lenne a legjobb kaja ami...

Mi lenne a legjobb kaja ami bográcsban elkészíthető egy főzőversenyre?

Figyelt kérdés
augusztus 2 án bográcsfőző verseny les z.. és nem szeretnék cska sima pörköltet készitenii .. az olyan uncsi már szerintemm .. pl. gondoltam töltött káposztára csülökkel avgy simán savanyu apro káposzta és csülök meg kis sovány husi nekii ..

2014. júl. 17. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó amit elgondoltál, én csülkös káposztára szavaznék. De azt is pörköltnek tedd fel először, amikor félpuha, akkor mehet bele a savanyúkáposzta. ha pár doboz konzervbabot is teszel bele a végén, akkor egyenes mennyei kaja lesz.

Pár darabka füstölt tarját, vagy jóféle kolbászt is adj neki, még karakteresebb lesz a bográcsos káposztád.

2014. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Halászlé, gulyásleves, csilis bab.
2014. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vadászlecsó, szép sárga fokhagymás nokedlivel.
2014. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lecsó törpeharcsával.

Egyszer pár éve mi is voltunk egy ilyen versenyen ,és tejbe papit főztünk bográcsba. Melletünk mindenki pörkölt félét készitet. Elsők lettünk. Azóta sem tudjuk ,hogy ezt a hülye ötlet miért első ,és külön díjas is .

2014. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Mert a sok sós ételre,nagyon jó volt az édes.

2014. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
birkapörkölt? :)
2014. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tejbepapi kreatív ötlet.Bár ezt megkóstolni se tudtam volna, de anélkül is adtam volna rá sok pontot :D
2014. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) .. ha van még ötlet és meg is szeretné osztani valaki akkor csak bátran :)
2014. júl. 20. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer tárkonyos ragulevessel nyertünk bográcsoló versenyt, azért is,mert nem a megszokott volt. Meg persze jól is sikerült. :-))
2014. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!