Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van olyan oldal az interneten...

Van olyan oldal az interneten ahonnan rendelhetek ehető rovarokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék megkóstolni pár új dolgot, csak nem tudom hogy van-e olyan oldal vagy üzlet ahonnan rendelhetek olyan rovart amely egyből fogyasztható vagy konyhakész állapotban van.


Bocsánat a helyesírásomért!



2016. jan. 22. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg kiad a google és a YouTube sok találatot a rovarevésről.

Szerintem azért kezdtek érdeklődni az emberek a rovarevés iránt mert a legkönnyebben tenyészthető és feldolgozható állatfaj lehet.

2016. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyesirasodert megbocsatok. :) Bar csak sokat "bogaraszva" egy vesszö hianyat vettem eszre a rovar szo utan. (Mi ez az en ekezet nelküli billentyüzetem miatt ert kritikakhoz kepest!)


Rovar konyhakesz allapotban - ekkora h.lyeseget sem hallottam meg!! :D

Sztem aki rovarokat eszik, annak nincsenek nagy elökeszitesi müveletei, a rovar merete miatt. Nem kell kibelezni, mint a csirket vagy feldarabolni, mint a disznot! Valoszinüleg agyoncsapas utan fogyaszthato (?)...

A filmben a rovarevö ember pedig elve eszi öket meg. Megmosva sem tudom elkepzelni, hiszen mi maradna belöle a csap ala tartva...


Ismered a dalt?

"Megfogtam egy szunyogot, nagyobb volt egy lonal, kisütöttem a zsirjat, több volt egy akonak. Aki eztet` elhiszi, szamarabb egy lonal..." :DDD

2016. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A konyhakész állapoton azt értettem hogy például már be van fűszerezve stb...

2016. jan. 23. 01:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Izles szerint kell füszerezni. Pacleben valszleg nem sokaig allhat, kiveve, ha püre allapotu etelt keszitessz belöle.
2016. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Szinte kizart, h talalsz, mert van-e olyan ember, aki ebbe penzt fektet bele? sztem meg ennyire nem nepszerü a rovareves.

elözö

2016. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj ki a kertbe! A gilisztával kezd, mert sütve olyan, mint a snack.
2016. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!