Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Lasagnehoz milyen finom...

Lasagnehoz milyen finom öntet/szósz - receptet tudtok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Lasagne? Ma nálunk ez volt az ebéd. Bolognai módra csinálta a feleségem darált hússal. Hagyományos és finom.
2010. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milánói szósz vagy sajtszósz,besamel
2010. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A lasagneban benne van besamel és paradicsomos szósz, külön öntetet nem szokás hozzá adni.
2010. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Besamelt és bolognai szószt. Írj ha kell a besamel recept, elküldöm neked szivesen. A bolognai szósz egyszerű, csak Maggi fix kell hozzá.
2010. márc. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tes.oban lehet kapni olyan lasagne-t, ami spenótos. Mivel én mindkettőt imádom, kipróbáltam, és isteni!! Akár minden nap meg tudnám enni! Szóval spenótos lasagne nagyon finom. Én még csak simát csináltam, szóval a spenótosnak nem tudom a receptjét.

Esetleg rákereshetsz, hogy "különleges lasagne receptek"

2010. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
kecsap:D
2010. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 czifa botond ***** válasza:

én ezersziget öntetet szoktam.


[link]

2013. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!