Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ti ettetek már csigát?

Ti ettetek már csigát?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni kirándulni Franciaországba, a csigát is ki szeretném próbálni, de nem szeretném, hogy rosszul legyek tőle. Milyen íze van? Ajánlanátok?
2016. febr. 2. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kagylót szereted,akkor ez sem lehet gond.
2016. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem volt semmi különös, máskor nem fogok.
2016. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettem. Burgundi csigát. Nekem ízlett.
2016. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettem-igaz egyszer- előételként, semmi különös íze nincs, kicsit gumis állagú, mint a gomba, színre is hasonló, de azért inkább húsra hasonlít az íze.
2016. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem egyformák a csigák sem, de húsra még véletlenül sem hasonlított, amit ettem. A jó húsnak erős, jellegzetes íze van, a csiga kis semmilyen, mint egyes tengeri herkentyűk. Persze az is és a csiga is hús, de most szokványosabb húsokról beszélek. Persze azok is különböznek, eh.

Anyámat pedig vajra emlékeztette, amikor evett (nem mondták meg neki, hogy csiga, csak utólag).

2016. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Persze!

A kakaós a kedvencem.

2016. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha a csirke zúzát megeszed akkor nem lesz probléma ezzel se. Én olyat ettem, aminek a házában vaj, sóska meg fokhagyma volt.
2016. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Májusban vizes időben kimész a természetbe .Reklámszatyor,felszeded.haza.Forró víz.Egyesével beledobod. Kijön a házából.Mosás.Ez kicsit macerás,mert habzik.Amikor tiszta levágod a talpát. Onnantól már egyszerű.Isteni.Mint a finom ,fiatal csirkezuza.
2016. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!