Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ti ettetek már kimcsit?

Ti ettetek már kimcsit?

Figyelt kérdés
Én még nem, de szeretném kipróbálni ezért véleményeket kérek!

2013. nov. 6. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj, ez most kb. olyan kérdés, hogy hogy ízlett a szilvásgombóc :)


Ízlés kérdése, szerintem finom, de én alapvetően szeretem az ázsiai ételeket, japánt és koreait gyakran készítek itthon is. Ezzel szemben a férjemnél tuti nem menne le, meglátja benne a kínai kelt akkor inkább kisüt magának egy szelet rántott húst.

2013. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem csípős is, savanyú is.


A férjem aki szintén szereti az ázsiai ételeket, sőt a kínai kelt is (kb. egyedüli zöldségként) nem eszi meg, mert ehetetlennek tartja.


Kóstold meg, nem túl drága, tehát ha nem is ízlik és otthagyod sem egy nagy anyagi érvágás.

2013. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A német kajáknál jobb, az biztos.
2013. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Imádom a távolkeleti ételeket, de a kimcsit utálom. Már a dögszagától is kifutok az utcára.
2018. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 brunthall válasza:
100%
Igen, és nagyon egészséges. Meg kell szokni az illatát, de aztán rákap az ember. A Koreai Kulturális Központban meg lehet tanulni, az oldalukon is vannak receptek.
2021. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!