Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A jövőhéten megyek Erdélybe....

A jövőhéten megyek Erdélybe. Melyik az a román ásványvíz ami elvileg nagyon híres és valami B betűs?

Figyelt kérdés
Anyukám megemlítette hogy van ilyen és hogy nem kér ajándékot csak valami ilyesmit aztán mondta hogy inkább mégse. Úgy gondoltam hogy mégis meglepem egy ilyen ásványvízzel mert hát... nem kerül gondolom olyan sokba egy palack víz de nem tudom melyik az az ásványvíz... láttam hogy több B betűs is van csak nem tudom melyik a jó :( segítsetek légyszi, szeretném meglepni anyukámat :) Köszi szépen!

2016. ápr. 2. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Borszéki víz szerintem.
2016. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Borvíz
2016. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

egeszen konkretan errol van szo :


Borsec

[link]

2016. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a Borsec. De az az életben nem volt román, nem is lesz.
2016. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!!! :)
2016. ápr. 3. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Borsec a legjobb szerintem is, viszont nagyon eros, amit nem mindenki kedvel. 2-2.5 ron (140-175 forint) kozott talalod meg 1.5 literes kiszerelesben.
2016. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
11%
A Borszéki víz NEM román víz!!!!!
2016. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!