Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek a pirított zöldség...

Szerintetek a pirított zöldséges tészta működne rizzsel is?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a kaját, otthon sokszor csinálok (a nagyon faék verziót, wokba olajon zöldség megpirít, rá egy zacskónyi főtt spagetti, szójaszósz, összepirít, kész). Barátom is szereti az ázsiai konyhát (tudom ez a kaja nyugatiasított ázsiai konyha de most ebben ne menjünk bele) de a tésztákat annyira nem, mondjuk úgy 5x csináltam meg mire kihúztam belőle hogy nem "most nincs kedve de biztos finom" hanem szimplán nem annyira szereti. Viszont a rizst imádja, ha a tészta helyett rizzsel csinálnám, működhetne?
2016. aug. 17. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Próbáld ki, mást nehéz mondani, hisz ízlések és pofonok.

Rizst még életemben nem pirítottam, sem nyersen, sem főve, márpedig mindkettő létező dolog, de a sült zöldséges szójaszószos főtt rizs az szuper, így tuti megkóstolnám az ilyesmit.

A pirított zöldséges tészta nekem is bejött, de már nem eszem glutént. Rizs még előfordul.

Bocs, hogy nem tudok segíteni, de érdekel az eredmény :) Remélem, valaki próbálkozott valami effélével s beír.

2016. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Jó lehet ez, de én a rizst előtte készre puhítanám. És amikor a pirított zöldség kész, akkor borítanám bele, és össze a wokba. Mivel a rizs nem puhul meg olyan gyorsan, mint bármelyik a tészta.
2016. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pirított rizs is létezö étel, és ugyanolyan finom. Itt is a megfött rozst kell megpirítani (nem nyerset), a többi ugyanúgy megy, mint tésztával.
2016. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
* megfött rizst
2016. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináld meg rizzsel, jó lesz. Szerintem minden ázsiai étteremben van a pak-choy meg mindenféle zöldséges wok-étel rizzsel is. Tehetsz a végeredményre mogyorót is, jó szokott lenni.
2016. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy működik :)
2016. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!