Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Házi pizzaszósz/krém receptet...

Házi pizzaszósz/krém receptet irnátok?

Figyelt kérdés
Olaszosabb ízvilág előnyben van most a magyarral szemben, ilyet szeretnék ha írnátok.

2017. jan. 6. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszerűen sűrű paradicsomszószt keverek egy maréknyi friss, apróra vágott bazsalikomlevéllel, sóval-borssal, némi oregánóval.
2017. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Google
2017. jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ott nem tudok tapasztalatot is egyeztetni (iz.allag)
2017. jan. 7. 11:45
 4/5 anonim válasza:
100%
Jobbik fajta kechup, plusz puha paradicsom, egy kis margarin... ezt szósszà főzni. Bazsalikomot neki (de azért ne egy kilót, mert keserű lesz)! Lehet szàrított is, de nem àrt zöld levelű sem. Ha szeretnél tehetsz bele hagymàt (inkàbb újhagymàt, annak a szàràt) de csak keveset és apróra vàgva. Ne legyen túl sós, bors mehet bele, ha markànsabb ìzt akarsz (a paradicsomtól függ, de néha egy kanàlka cukrot is teszek hozzà). Oregànót is tehetsz bele, de csak mértékkel. Ezt mind összefőzöd... ha folyósabbra akarod, akkor kechupot neki még. Nem tudom, kihagytam -e valamit, megfőzni jobban megy, mint leìrni.
2017. jan. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én ketchup helyett mindig par.pürét használok , abba pedig mindig teszek cukrot. :)
2017. jan. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!