Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Spanyolországba megyek a...

Spanyolországba megyek a nyáron. Szeretnék minél több ételt kipróbálás, de utálom a tengeri herkentyűket. Kipróbáljam mégis?

Figyelt kérdés

Az ilyen tenger gyümölcsei dolgokból még csak Magyarországon ettem fagyasztottakat és hát szerintem undorító.

A halat sem szeretem.

Viszont legyek nyitott? Az ott a tengerből kifogást halak biztos másmilyenek lehetnek.

Polip, rák? Merjem?


2017. ápr. 14. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fagyasztott (meg még emellett olcsó botlból való) meg a friss közt igen nagy a különbség.

A helyedben megpróbálnám az eredetit, ha nem ízlik, akkor legfeljebb nem eszed meg.

2017. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Spanyoloknál nemzeti eledel a disznó sonka.

Minél több éves, annál drágább, nem baj, ha avas... kóstold meg, lehet meghozza a kedvedet a friss tengeri herkentyűkből készült ételekhez...


Semmit nem kötelező megenni, de ne legyenek előítéleteid sem.

A magyar ételek között is van olyan, amit valaki nem szeret, a másiknak meg az a kedvence.

Aki azonban szereti a friss, otthoni toros káposztát, nem biztos, hogy a konzervdobozban lévőért is rajong

2017. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Fúj! Van konzerves toroskáposzta?! :S
2017. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Magyaros kaják konzervdobozban...

2017. ápr. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a helyedben nyitott lennék. Állj úgy hozzá, hogy ez egy új dolog, és ha nem próbálod ki nem tudod milyen. Lehet, hogy a kedvenced lesz. Én nyaranta járok 4 éve Horvátországba, és ott szeretem a tenger gyümölcsét, itthon meg undorodom tőle, mert más. Nem mindegy, hogy konzerv, vagy friss, és az elkészítés sem.
2017. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj ki egy-két dolgot, aztán majd meglátod, hogy szeretnél-e nyitni még több felé. :)


Egyébként én sem igazán szeretem a tengeri herkentyűket, de pl. a polip nem rossz szerintem.

2017. ápr. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En Barcelonaban ettem chipirones-t. Olajban sült apró tintahal. Isteni finom volt, míg a paella ugyanazon a helyen kevésbé ízlett.
2017. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!