Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Sushit másnapra eltehetem a...

Sushit másnapra eltehetem a hűtőbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon éhesnek éreztem magam 1 órája és rendeltem sushit itthonra, de kb a 4.-nél úgy éreztem, tele vagyok... van még 8 db ilyen maki sushi (zöldséges,csirkés,halas) meg egy lazacos nigiri is. Eltehetem holnapig a hűtőbe (kb. délben enném meg), vagy dobjam ki, ha már nem bírom legyűrni? A nyers hal miatt kérdezem...

Nagyon szépen köszönöm a választ!


2017. nov. 24. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan elteheted. Nem lesz neki semmi baja sem a hűtőben. A halas is kibírja.

Én is vettem 1 hete sushit. 8db-ost. Kívül rizs, algalap, nyers lazac, avokádó, uborka, újhagyma volt benne. 4db-ot ettem meg belőle én is. A maradékot eltettem a hűtőbe, másnap ebédre ettem meg. Nem volt neki semmi baja. Finom volt. Csak annyi, hogy kivettem és vártam vele egy kicsit addig amíg nem volt már annyira hűtő hideg, mert nagyon hidegen nem akartam megenni. De mikor már nem volt olyan hideg simán megettem. :)

2017. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyit bőven ki kell bírnia, ebédnél azért szagold meg, de úgyis fel fog tűnni, ha valami nem oké vele.
2017. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Másoknak is üzenem akik esetleg olvassák még, hogy nem volt semmi baj vele:)
2017. dec. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!