Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi az oka annak, hogy sok...

Mi az oka annak, hogy sok nyugat-európai és amerikai irtózik a belsőségektől, és a belőlük készült ételektől?

Figyelt kérdés
Pl. sok nyugati ember viszonylog az olyan magyar kajáktól, mint a véres hurka, a hagymás vér, a kakashere-pörkölt, és a vesevelő. A nyugat-európaiak időnként bevállalósak, bár sokszor "középkorinak" nevezik ezen ételeinket, az amcsik viszont pár kivételtől eltekintve egyenesen undorodnak tőlük, és "vámpír-ételnek" vagy "gonosz-ételnek" nevezik őket.

2018. júl. 9. 02:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
azért van az amcsiknál testicle festival
2018. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Amikor Ausztriában éltem, emlékeim szerint lehetett kapni belsőségeket.

Most rákerestem németül a google-ban, és úgy látom, májat pl. egész sok helyen lehet venni, de még disznófület is találtam.

2018. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Hozé don Padrafos ***** válasza:
38%
Mert sznobok. Van, aki kóstolja és ízlik neki, és mégsem eszik többet. Pedig a hurka, vagy a saját fogyasztásra készült házi disznósajt sokkal jobb is, mint a mekis hamburger. Fejedelmi étel.
2018. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%

mas szokasok alakultak ki v egxeni izles. de amerikaban pl a pacal veszelyes hulladeknak szamit meg par belsoseg ugy nem is fogyasztjak, maso ott a szokasok tojas pl

csak mosva kerul

boltokba, itthon pedig tilos mosni (hamar romlik es ertelmetlen, de ott meg tulparazzak a bacikat)

2019. nov. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 leszbikuslány válasza:

8-as ha semmi állati húst semmi fehérjét nem eszel akkor miből pótolod a testedbe a fehérje bevitekedet?

Vagy férfi farkat szopogatsz és a kilövelt spermából ebből szerzed be a testednek megfelelő fehérje forrást?

Tényleg kíváncsi vagyok rá

2023. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!